O Vánocích a Blažejovi

20. prosince 2012 v 9:48 | Lenin |  Kecy v kleci
Padla. Ústavu jsem včera odpoledne naposledy v tomto roce zamávala na rozloučenou a odjela domů. A protože čtvrtek a pátek normálně věnuji péči o pacoše v střešovický ÚVN, která nám dala něcojakodovolenou, válím si doma šunky, cpu se cukrovím a nadávám u balení dárků, poněvadž jsem manuálně zručná asi jako trepka po mozkový obrně a jen do mýho odpadu z balícího papíru by si průměrná čtyřčlenná rodina zabalila dárky na osm let dopředu.


Letos jsem se rozhodla nakupovat dárky s předstihem (nikoliv v říjnu, ale 18. prosince), abych pak mohla jen v klidu sedět doma a nasávat vánoční atmosféru. Bohužel jsem při tom nasávání zvrhla svíčku na mámin vánoční ubrus, a tak se obávám, že mi zabaví všechny včelí úlečky, co jsem doposud nestačila sežrat, a ani novej smetáček s lopatkou v zelené barvě, dokonale ladící s výmalbou naší kuchyně, ji neobměkčí. Fňuk.

V ústavu včera proběhlo vánoční nadělování. Dostala jsem hřejivý polštářek s motivem soba, knihu o psech, knihu o géniích živočišné říše a kondomy v dárkové krabičce. Zřejmě v lidech vzbuzuji dojem, že dary, které mají něco společného se zvířátky nebo sexem, jsou tou správnou volbou. A vlastně - why not?

Nejlepší dárek si však nadělím až po Vánocích. Týden dovolené s M. a 4 roky starej sen. Kdo mě aspoň trochu zná, ten jistě tuší, že se po dvou letech chystám opět vyrabovat elektro a pořídit Robinovi parťáka.Seznamte se s Blažejem a těšte se na novou várku pseudofotografií.
 


Komentáře

1 Jarka Jarka | Web | 20. prosince 2012 v 12:47 | Reagovat

Dárky už jsem zabalila (uff), cukroví dala s krabičkami na balkon (to by tak hrálo, aby se ujídalo před vypuknutím svátků) a jinak si ty šunky už pomalu válím taky. :-D Robinovi jsi vybrala fešného parťáka jen bacha, aby na sebe s Blažejem nežárlily. ???  ;-)

2 Lenin Lenin | Web | 21. prosince 2012 v 21:31 | Reagovat

[1]: Maminka taky schovává za okénko, ale bohužel, okno je průhledný a pokud jde o jídlo, jsem jako ostříž... :D

Žárlit nebudou, Robina obstará L. mladší, musím zajistit dalšího fotošílence v rodě. :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama